DATA

DeKA Plzeň
Představení:

Liberec - 28. února 2014

Partneři projektu:

Tandem

Novinové divadlo 28.2.2014

28.2.2014, začátek 21:45
Kavárna Atelier, Pražská 21, Liberec

A BASTA! DeKA Plzeň (Divadelní kroužek A BASTA! z.s.) představí vlastní adaptaci Boalovských i ne-Boalovských technik "Divadla utlačovaných" na své inscenaci Novinové divadlo - 28.2.2014.

Jedná se o divadelní koláž dokumentárního divadlo čsátečně hraničící i s improvizačním divadlem, stvořenou během 12 hodin od ranního vydání novin, jež se prostřednictvím neprofesionálních herců pokusí reflektovat aktuální dění ve společnosti a způsob, kterým nám ho médium novin každodenně servíruje.

Budeme moc rádi, když se na nás přijdete podívat a třeba se i vyjádřit! :)

Představení je součástí divadelní přehlídky Na(ne)čisto 2014 konané v Liberci - http://www.nanecisto.eu/Na přípravě se podíleli: Filip Sulovský, Jitka Klatilová, Jiří Hradský, Karel Hájek, Martina Petrakovičová, Michaela Veselá, Pavlína Karásková, Radana Jarošová, Vojtěch Müller

A BASTA! DeKA Plzeň tímto děkuje svému hlavnímu partnerovi TANDEM - Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže, za poskytnutí prostor pro pravidelné pondělní večerní zkoušky a další podporu.

Články v tisku:

Genusplus

Liberecký deník

Liberec mě baví

Blesk


DeKA

DeKA = Divadelní kroužek A BASTA! z.s., který má za cíl sdružovat všechny ty, co rádi dělají divadlo s námi. Chápou to jako možnost se hravě vyžít, vyzkoušet si něco nového, nebo i jen tak zůstat u něčeho, co je baví a nebo třeba se i zdokonalit. A pak taky to, co „na dece“ nazkouší ukázat, vykřičet, vytajtrlíkovat, vyhrát do světa a nebo aspoň pár svým známým. DeKA je tu pro všechny, kdo mají chuť se jí účastnit. Jsme ochotníci, co se, se všemi rekvizitami a kostýmy jsou schopni zabalit právě do oné deky, zahrát a jít dál. A určitě se tu najde místo i pro tebe

Text: Karel Hájek
Foto: Martina Petrakovičová
Copyright (c) Rudolf Klímek 2010 & David Procházka - Design by Tvorba webu