za A BASTu!

Pavel Křeček

Radka Křečková

Jana Macíčková

Marek Loukota

David Procházka

Berlin

25.6.-29.6.2007

A BASTA! na Europäisches Jugendtreffen 2007 v Berlíně

Pět statečných bylo na konci měsíce června vysláno do víru německého hlavního města, aby se účastnilo evropského setkání mládeže, které bylo pořádáno v rámci zakončení předsednictví Německa v EU. Mladí z "celé" Evropy se zde sešli, aby reprezentovali svou uměleckou činnost a svou zemi.
Českou republiku reprezentovala A BASTA! klipem z projektu Poštovní vagon a prezentací na českém stánku společně s Tandemem Plzeň/Regensburg a CzechTourism. To celé pod záštitou českého velvyslanectví.
Zviditelnění se v EU však nebylo jedinou náplní A BASTY!, šlo předevšími o mezinárodní seznamování a následně o společnou práci na krátké zahradní opeře, kterou připravovali účastníci setkání pod vedením zkušených umělců pro Angelu Merkelovou. "Opeře" ve které se objevily prvky divadla, tance a hudby. A BASTA! zde nezahálela a dostala jednu z důležitějších rolí, v divadelní části vytvořila závěrečnou tečku. …. Nebo to byl spíše otazník?....:-) - EUROPA?

text: Jana Macíčková

Foto: Členové sdružení s Michalem Bucháčkem, II. velvyslanecký tajemník, před reprezentačním stánkem České republiky ve stanu v zahradách německého kancléřství. 28.6.2007, Berlin

Při zahájování akce Jugendtreffen, spousta lidí nepřekonalo nudnou atmosféru, vzniklou neustálým překládáním snad do 5. jazyků, a na chvilek si zdřímlo. Janička též neodolala a na okamžikk se odebrala do říše snů.

 

 

Další fotky z Jugendtreffen jsou zde!

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2007 David Procházka - Design by Tvorba webu