Předávání cen za rok 2006
Místo konání:

Bosch Stiftung Berlín
24.11. - 27.11. 2007

Udělování cen projektům,
rok 2006 -
Nadace BOSCH-Stiftung
MitOst e.V.

Již každoročně se koná setkání 10 projektů oceněných nadací BOSCH-Stiftung v Berlíně. Z každého oceněného projektu se setkalo přibližně 10 účastníků, aby převzali cenu od Bosch/stiftung - MitOst e.V. (podporující "německo-evropské" binacionální projekty), prezentovali svůj projekt a navázali kontakt s ostatními přeshraničními projekty. Čojčland kurír 2006 byl jedním z nich.
Vše proběhlo ve 4 dnech.

Sobota 24.11. - Příjezd a krátké seznámení s projektem, rozdělení do workshopových skupin, prezentace vlastních projektových ukázek v rámci skupin.

Neděle 25.11. - Práce ve workshopech na téma "Verantwortung übernehmen" - podařilo se nám propojit 3 divadelní projekty pod vedením herečky Gerdy Müller a sem zakomponovat dané téma. Večer proběhlo předání cen a poté společná večeře v luxusní Funkturm.

Pondělí 26.11. - Prohlídka Berlína, odpoledne slavnostní vyhlášení oceněných, přehlídka výsledků workshopu, slavnostní zakončení.

Za ČOJČLAND KURÍR (Hannah Heckhausen, Karel Hájek, Rudolf Klímek, Rosalin Hertrich, Michaela Křížová, Christina Rödel, Inka Wohlrabová, Jiří Hradský, Fritz Luther)

Autor: Rudolf Klímek
 
Zleva se tulí: Rudolf Klímek, Rosalin Hertrich, Hannah Heckhausen, Michaela Křížová, Inka Wohlrabová, Jiří Hradský, Karel Hájek, Christina Rödel
Údajně nejnebezpečnějsí stanice v Berlíně, v pozadí zajímavý kostel
A BASTA! v nadzemce
U B. brány - minilidi
Tak takhle vypadá ocenění nejlepších projektů


Copyright (c) 2007 David Procházka - Design by Tvorba webu