DATA

Wildnisscamp Byerischer Wald

4.-7.11.

Vedoucí:

TPI DAS EI

Partneři projektu:

TPI DAS EI

A BASTA! o.s.

Tandem Regensburg a Plzeň

NP Bayerischer Wald

Čojčlandská Konferenz 2010

foto: Good bye, project year 2010!

Čojčlandská síť se setkává po 11. na konferenci v Kempu divočiny!

Uprostřed Bavorského lesa, v národním parku, bez telefonního signálu a stranou veškerých stop civilizace, se konala letošní Čojčlandská Konferenz. A tak někteří účastníci často stávali u oken hledajíce alespoň náznaky signálu nebo jakékoli civilizace, aby mohli odeslat, předat jednu nebo alespoň nějakou zprávu.
Z větší části bylo ale vše v pořádku, postaráno bylo nejen o to, aby se konference zúčastnilo dostatečné množství lidí, ale také o pěší túry, představení loňských projektů a návrhy projektů nadcházejících. Samozřejmě byl také dostatek času na nejhlavnější úkol konference – na rozhodování témat projektů na rok 2011 a 2012 …

(Theresa Eimer, Dojmy z konference 2010)

Wellevlny 2011

Na Čojčlandské Konferenz byla vymyšlena spousta Wellevln, ale nakonec byly vybrány pouze tyto dvě a "půl" Wellevlny:

„Čojč Mockumentary“

do května vznikne tzv. audioguide (pro neznalce angličtiny audio průvodce) o městě, ve kterém se příští rok bude konat další konference. Bude to „mockumentární“ audioguide – tedy něco mezi realitou a fikcí. Jsme zvědaví, zda se Vám podaří odkrýt vymyšlená fakta.

„Čojčské okřídlené sny“

při příležitosti příhraničních slavností bude v rámci tohoto projektu překročena hranice pomocí různých létajících objektů domácí výroby. Jak přesně bude Wellevlna probíhat, či jakým způsobem do ní bude zakomponováno divadlo, je ještě v procesu plánování.

„Čojč Viral“

ačkoliv ne přímo ve formátu Wellevlny (projekt o cca 3-4 dnech), ale jako projekt probíhající současně a neustále vedle jiných projektů. Po dohodě s vedením Čojč gGmbH budeme zásobovat media informacemi o Čojč zemi a uvidíme, kdo je zbystří…

foto: Beim Zahnarzt - u zubaře
Copyright (c) Rudolf Klímek 2010 & David Procházka - Design by Tvorba webu