Čojč Welle vlna -
ČOJČ Original

19.10.-21.10.2007

Místo konání:

Centrum Adalberta Stiftera Horní Planá

Okolí Horní Plané

Idea:

Rudolf Klímek

Karel Hájek

Účastníci:

Celkem 11 mladých lidí ve věku 17 - 23 let z Čech a Německa

Partneři projektu:

TPZ DAS EI

ČOJČ WELLE VLNA -
ČOJČ Original©

Foto: Jak se pracuje s nápady - Horní Planá, 2007

ČOJČ WELLE VLNA- ČOJČ Original© REKLAMA/WERBUNG - První z cyklu projektů ČOJČ WELLE VLNA, které si tvoří a organizují samotní účastníci projektů čojč.
11 mladých lidí z Česko-bavorského pohraničí vytvořili během víkendu materiál pro čojč reklamu – videoklip, který sami zrežírovali, sami jsou jeho aktéři, sami jej sestříhají do finální podoby a pošlou do světoznámé veřejné databáze youtube.com.
Obsahem videoklipu by měla být koláž sekvencí z příprav „nápisu“ a loga čojč. Účastníci formovali stávající čojč logo v různých podobách – (nápis, koláž z různých materiálií, využití lidských těl jako písmen, barvné papíry, abstraktní techniky etc.) a to vše, celý tento vývoj, se dokumentuje na videokameru. Z tohoto pásma, jeho prostříháním a doplněním o fotografie lidí u značek měst, ve kterých tito lidé bydlí nebo se zde odehrávalo něco z čojč projetků čojč- sítě, tak z tohoto vznikne videoklip.
Toto čojč logo/reklama, by mělo fiktivně putovat mezi těmito městy a tím je jakoby zdánlivě, ale zcela konkrétně spojovat. Spojovat nejenom města, ale ty lidi, ty čojč obyvatele a čojč síťaře. Spojovat čechy a němce. Jako důležitý článek videoklipu, je samozřejmě hudba. Právě zde vzniknly čojč písně, které zazní také v samotném videoklipu.

Videoklip: videoklip

Autor: Rudolf Klímek

Copyright (c) 2007 David Procházka - Design by Tvorba webu